KAYSERİBOARD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KAYSERİBOARD

By Poscu & Mabravci

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

AŞkin GÖzÜ KÖrdÜr Derler

YazarMesaj
Admin
Admin

AŞkin GÖzÜ KÖrdÜr Derler Empty
MesajKonu: AŞkin GÖzÜ KÖrdÜr Derler   AŞkin GÖzÜ KÖrdÜr Derler Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 5:53 pm

Uzun zaman önce dünya yaratılmadan;insanlar dünyaya ayak basmadan önce iyi ve kötü huylar ne yapacaklarını bilmez vaziyette dolanıyorlarmış.
Bir gün toplanmışlar ve her zamankinden daha sıkkın oturuyorlarken,saflık ortaya bir fikir atmış.
-Neden saklambaç oynamıyoruz?
Ve hepsi bu fikri beğenmiş.Hemen çılgınlık çılgınca bağırmış!!!
-Ben ebe olmak ve saymak istiyorum…
Başka hiç kimse çılgınlığı arayacak kadar çılgın olmadığı için,çılgınlık bir ağaca yaslanmış ve saymaya başlamış 1,2,3...
Ve çılgınlık saydıkça,iyi ve kötü huylar saklanacak yer aramışlar.Şefkat ayın boynuzuna asılmış,ihanet çöp yığınının içine girmiş.Sevgi bulutların arasına kıvrılmış,yalan bir taşın altına saklanacağını söylemiş ama yalan söylemiş.Çünkü gölün dibine saklanmış.Tutku dünyanın merkezine gitmiş.Para hırsı bir çuvalın içine girerken çuvalı yırtmış ve çılgınlık saymaya devam etmiş 79,80,81,82…
Aşkın dışında bütün iyi ve kötü huylar o ana kadar zaten saklanmış.Aşk olduğu gibi kararsız nereye saklanacağını bilmiyormuş.
Ve çılgınlık 95,96,97… demiş ve 100’e vardığı anda aşk sıçrayıp güllerin arasına girmiş ve saklanmış.
Ve çılgınlık bağırmış ‘’sağım solum sobedir geliyorum.’’ Ve arkasını döndüğünde önce tembelliği görmüş.Sonra ihaneti çöplerin arasında ve yalanı gölün dibinde,ve tutkuyu dünyanın merkezinde.Hepsini birer ,birer bulmuş.Sadece biri hariç!
Ve çılgınlık umutsuzluğa kapılmaya başlamış.En son saklı kişiyi bulamadım derken; haset,haset duyarak çılgınlığın kulağına fısıldamış. -Aşkı bulamıyorsun o güllerin arasında saklanıyor.
Ve çılgınlık çatal şeklinde tahta bir sopa almış ve güllerin arasına çılgınca saplamış.Saplamış ta ki;yürek burkan bir haykırma onu durdurana dek.Ve haykırıştan sonra aşk elleriyle yüzünü kapayarak ortaya çıkmış.
Parmaklarının arasından iki sicim gibi kan akıyormuş gözlerinden.Çılgınlık aşkı bulmak için heyecandan aşkın gözlerini kör etmiş.
-Ne yaptım ben? Diye bağırmış.senin için ne yapabilirim?
-Gözlerimi geri veremezsin ama benim için bir şey yapmak istersen bundan sonra benim kılavuzum olabilirsin
Ve o günden sonra aşkın gözü körmüş ve çılgınlık her zaman onun yanındaymış…
http://kayseriboard.eniyiforum.net

AŞkin GÖzÜ KÖrdÜr Derler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-