KAYSERİBOARD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KAYSERİBOARD

By Poscu & Mabravci

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

süüüpeer:)

YazarMesaj
Admin
Admin

süüüpeer:) Empty
MesajKonu: süüüpeer:)   süüüpeer:) Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 6:10 pm

seninle olmanın engüzel yanı ne biliyomusun?elin elime değmeden awuçlarımı terleten sıcaklığını taaa içimde hissetmek.seninle olmanın en kötü yanı ne biliyomusun?'seni sewiyorum'sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boşyere saatlerce hawadan sudan söz etmek.seninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyormusun?aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte ağlamak we gülmek.we burdayken bile seni çılgınca özlemek...seninle olmanın en acı yanı ne biliyomusun?seni hiç tanımadıgım birsürü insanlarla paylaşmak.senin yanında olan seninle konuşan herkesi çocukça kıskanmak.seninle olmanın en mutlu yanı ne biliyomusun?tanıdık birileriyle karşılaşmak tedirginliğiyle yollarda yanyana yürümek.elimdeki şemsiyeye inat ıslanmak yağmurda birlikte.elimde kır çiçeğiyle seni beklemek.aynı mekenlarda aynı yiyecekleri yemek.seninle olmanın en romantik yanı ne biliyomusun?sensiz gecelerde sana söylemediklerimi yıldızlara we aya anlatmak.okudugum kitabın sayfalarında dinlediğim şarkıların we türkülerinşiirlerin her mısrasında seni bulmak.Seninle olmanın en zor yanı ne biliyor musun?Seni kaybetme korkusuyla hayatta ilk kez tattığım o tarifsiz duygularımı umutdenizinin ortasında küreksiz bir sandala hapsetmek... Sevgili yerine yıllarca dostkalmayı başarmak. Yalın ayak yürümek bıçağın en keskin yerinde. Kanadıkça tuz yerinegözyaşlarımı basmak yüreğime.Seninle olmanın tek yan etkisi ne biliyor musun?Nereden bileceksin?Sen benimle hiç olmadın ki.Olsaydın avuçlarım terlemezdi...Isırmazdım dilimin ucunu...Özlemezdim seni yanımdayken...Kıskanmazdım.Korkmazdım yollarda yürümekten.Islanmazdım yağmurlarda...Yıldızlara aya dert yanmaz,böyle her şarkıda serhoş olmazdım.Korkmazdım seni kaybetmektenayaklarım kan revan atlardım sandaldan denize...Ve her kulaçtahaykırırdım seni..Ama sen hiç benimle olmadın ki...YA AKLIN BAŞKA YERLERDEYDİ YA YÜREĞİN...
http://kayseriboard.eniyiforum.net

süüüpeer:)
1 sayfadaki 1 sayfası