KAYSERİBOARD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KAYSERİBOARD

By Poscu & Mabravci

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bir Düşük Daha Beklemekte Beni..

YazarMesaj
Admin
Admin

Bir Düşük Daha Beklemekte Beni.. Empty
MesajKonu: Bir Düşük Daha Beklemekte Beni..   Bir Düşük Daha Beklemekte Beni.. Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 6:19 pm

Cesareti bulan yüreğin; ürkekliğini fark edip, iyice abanıyor yüreğimin üzerine. Ve ben kaçınılmaz bir tecavüzün ardından nefessiz günlere gebe kalıyorum sessizce.En derininden çekiyorum içimi,yüreğim düşük yapıyor derken. Yarım bir aşk hikayesi suyu çekilen klozetten akıp gidiyor, lağım sularında boğuluyor günün erken saatlerinde.Ve ben düşmüş nefessiz günleri bırakıyor; sensiz ama güzel günler adım atıyorum, elimde tek renk kalmış kalemimle.

_Halbuki doğanın tüm renkleri vardı kalemimin ucunda, halbuki bütün renkler capcanlı duruyordu hayatımda.Sen geldin ve kırmızı bir leke gibi bıraktın onu avuçlarıma…Yüreğimin kızıllığı aktı kalemimin ucuna ve senden kalan, tek renkli bir kalem oldu bana kan tadında…_

Düşük yapmış yüreğim; elinde kalan o tek renk ile çizmeye başladı yeniden yolunu sevgili;
defalarca ve yineyerek kendini…

_Bazen kan kırmızı oldu , bazen siyah bazen lacivert ama hep tek renkti bıraktığın hayat._

Tek renk çizdiğim bu yolda renklerimi çoğaltıyorum her yeni günle beraber şimdi ve her günün gecesi yastık altına saklıyorum onları, sen bulamayasın diye….

Takibin bitmiyor biliyorum; biliyorum ensemde nefesin ve biliyorum ki ürkekliğim hala zihninde belirgin.Hala ve hala aynı iştahla izliyor yüreğin yüreğimi hatta. Sapkınlığın bırakmıyor bir türlü seni…

Seni ve daha önce defalarca girip çıktığın yüreğimi.

Bir kör kuyuya düşmüş gibi yada içinden çıkılmaz bir çark misali, dönüp duruyoruz aynı yerde seninle. Sayıklamalarım(ız), aynı yerde saymalarım(ız), ürkekliğim, cesaretin, sapkınlığın ve benim tek renk kalmaya hüküm giymiş kalemim.

Hep tekrar tekrar aynı yollardan geçiyor ve her seferinde aynı yaşanmışlıklar, aynı tatları bırakıyor damaklarımıza… Biz hiç ders almıyor ve tekralayarak yaşıyoruz aynı yerde farklı zaman diliminde birbirimizi…

Sen cesaretli ben korkak…
Sen saldırgan, ben kaçmasını bir türlü başaramayan.

Sen defalarca tecavüzü kaçınılmaz kılıyorsun gelişlerinle yüreğime ve gidişlerinle gebe bırakıyorsun beni nefessiz günlere.

Ben her gidişinin ardından klozet sularında vedalaşıyorum düşük yaptığım senli yarım kalbime.

Tıpkı şimdi…
Tıpkı şu an olduğu gibi…
Yine ve yenileyerek kendini bir tekrar daha yaşatıyor ve gidiyorsun yanımdan sevgili.
İlk günlerdeki gibi nefessiz yarınlara gebe bırakarak beni
http://kayseriboard.eniyiforum.net

Bir Düşük Daha Beklemekte Beni..
1 sayfadaki 1 sayfası